Odwiedzający

Odwiedza nas 22 gości oraz 0 użytkowników.

Statystykla

Użytkowników:
1653
Artykułów:
104
Odsłon artykułów:
3331146

GALERIA XII

 

 

Podpisanie umowy na dostawę specjalistycznego pojazdu do czyszczenia i konserwacji sieci kanalizacyjnej w związku z realizacją Projektu : „Poprawa gospodarki wodno-ściekowej w aglomeracji Strzelce Opolskie” z Wytwórnią Urządzeń Komunalnych WUKO Handel, Spółką z o.o. z siedzibą w Łodzi.

 

    W dniu 19 lipca 2011r. w siedzibie Strzeleckich Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. nastąpiło podpisanie umowy na dostawę specjalistycznego pojazdu do czyszczenia i konserwacji sieci kanalizacyjnej w ramach realizacji Projektu: „Poprawa gospodarki wodno-ściekowej w aglomeracji Strzelce Opolskie” z Wytwórnią Urządzeń Komunalnych WUKO Handel, Spółką z o.o. z siedzibą w Łodzi.

 

Od lewej : przedstawiciele Strzeleckich Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o.: Wiceprezes - Tomasz Gibki oraz Prezes – Marian Waloszyński.Od lewej : przedstawiciele Strzeleckich Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o.: Wiceprezes - Tomasz Gibki oraz Prezes – Marian Waloszyński.

 

 

Od lewej: przedstawiciele Wytwórni Urządzeń Komunalnych WUKO Handel Spółka z o.o.: Urszula Anselm – Prezes Zarządu oraz Adam Ułamek – Członek Zarządu. Od lewej: przedstawiciele Wytwórni Urządzeń Komunalnych WUKO Handel Spółka z o.o.: Urszula Anselm – Prezes Zarządu oraz Adam Ułamek – Członek Zarządu.

 

 

Pojazd przeznaczony do czyszczenia i konserwacji kanałów o średnicach od 150 do 800 mm przy użyciu wysokociśnieniowego układu wodnego, z możliwością jednoczesnego zasysania nieczystości do zbiornika osadu oraz do usuwania zanieczyszczeń i osadów z wpustów ulicznych, wypompowywania wody z różnego rodzaju zbiorników bezodpływowych, zalanych piwnic, itp.Pojazd przeznaczony do czyszczenia i konserwacji kanałów o średnicach od 150 do 800 mm przy użyciu wysokociśnieniowego układu wodnego, z możliwością jednoczesnego zasysania nieczystości do zbiornika osadu oraz do usuwania zanieczyszczeń i osadów z wpustów ulicznych, wypompowywania wody z różnego rodzaju zbiorników bezodpływowych, zalanych piwnic, itp.